Idealne miejsce dla koneserów zieleni , spokoju , widoku rzeki a jednocześnie bliskiej odległości od centrum miasta - rzadko dostępne lokalizacje w ofertach sprzedaży domów Obornikach !!!
Sprzedamy atrakcyjny dom jednorodzinny po remoncie generalnym w podwyższonym standardzie wraz z modernizacją , z możliwością rozbudowy , podwójnym garażem ( 45 m2) i dużą zadbaną działką o powierzchni 2300 m2 , graniczącą z rzeką Wartą.
Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i położenie klatki schodowej pozwala na zamieszkiwanie rodzin w mniejszych i większych w różnych konfiguracjach . Na parterze zlokalizowano duży salon ok 45 m2 z oknem tarasowym połączony z kuchnią i wyjściem na taras , sypialnię ok 16 m2 , duży pokój 24 m2 , łazienkę ( do wykończenia ) . Z klatki schodowej udajemy się na piętro z trzema dużymi sypialniami ( 17 , 20 , 22 m2 ) oraz dużą 10 m2 łazienką .
Dodatkowo użytkowa piwnica z piecem dwufunkcyjnym CO gazowym.
Ściany zewnętrzne w technologii tradycyjnej murowanej z cegły ( lata 60 te ) z podwójnym murem i ociepleniem styropianem 15 cm , dach wraz z lukarnami pokryty w 2006 r dachówką premium ( karpiówka Kreaton angobowana ) ocieplony 20 cm wełną mineralną , rynny i rury spustowe miedziane , strop betonowy ,wszystkie okna wymienione na PCV + rolety zewnętrzne elektryczne sterowane timerem.
Wszystkie instalacje wymienione w 2004 i na parterze w 2017 r podczas remontu generalnego. Instalacja alarmowa wraz z monitoringiem kamerami. Wszystkie media podłączone do budynku.
Ciekawy architektonicznie budynek pełniący funkcję willi miejskiej , spełniający aktualne normy i standardy cieplne , tani w eksploatacji z dużą atrakcyjną działką z widokiem na rzekę - nic dodać ...nic ująć ..
Zapraszam do obejrzenia - 601736869 Gracjan Zalewski licencja 654
ZAPRASZAMY DO BIURA W OBORNIKACH!!!! ul.Kowanowska 1/róg Piłsudskiego 64 - 600 Oborniki Biuro Nieruchomości GRACJAN licencja zawodowa 654 Gracjan Zalewski Więcej ofert na www.gracjan.com.pl BEZPŁATNA POMOC PRZY UZYSKANIU KORZYSTNEGO KREDYTU HIPOTECZNEGO