WYŁĄCZNOŚĆ - SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA !!
Sprzedamy nieruchomość rezydencyjną , składającą się z budynku głównego oraz trzech budynków towarzyszących , położonych na obszarze ok 5 hektarów , z bezpośrednim sąsiedztwem rzeki i lasów , sąsiadujących z Puszczą Notecką. Budynek główny wybudowano na wzniesieniu z malowniczym widokiem na zakole rzeki. Budynki dla gości i rekreacyjne położone w swobodnej i rozrzuconej zabudowie po olbrzymiej działce o charakterze parkowym. Całość ogrodzona i zagospodarowana wraz z monitoringiem i dozorem 24 h. Nietuzinkowe i rzadkie położenie wyróżnia się na rynku dostępnych w wielkopolsce ofert prestiżowych nieruchomości dla najbardziej wymagających klientów , ceniących sobie dodatkowe walory położenia w sąsiedztwie lasu i rzeki.
Budynek rezydencyjny o powierzchni użytkowej ok 1130 m2 składa się z części reprezentacyjnej oraz części całkowicie prywatnych , mogących stanowić oddzielne apartamenty.
W przyziemiu zlokalizowano strefę SPA z prawdziwego zdarzenia połączoną z krytym basenem , całość wraz z otoczeniem budynku przypomina luksusowy resort hotelowy.
Automatyka domu inteligentnego dozoruje temperaturę w pomieszczeniach o raz wody w basenie.
Dodatkowo w przyziemiu znajduje się garaż na kilka samochodów.
Budynek główny zaprojektowano na dwóch kondygnacjach z wygodnym dostępem oraz antresoli zdobiącej luksusowe wnętrza.
PARTER : reprezentacyjny hall 70 m2 , salon 40 m2 z wyjściem na taras główny z widokiem na rzekę , ogród zimowy 56 m2 , kuchnia z jadalnią 38 m2 , łazienka 22 m2 ,
gabinet 24 m2 , sypialnia - 24 m2 , sypialnia z kminkiem 24 m2 , łazienka 4 m2 , 3 x garderoby po ok 8 m2 każda + osobny apartament z aneksem kuchennym - 80 m2
PRZYZIEMIE : basen kryty 110 m2 z windą , sauna jacuzzi spa 70 m2 , fitness 40 m2 , hobby - kino 60 m2 , pom. gosp 30m 2 , techniczne - automatyka 50m2 , magazyn 25m2 , garaż 45 m2
+ osobny apartament 50 m2 z aneksem kuchennym i kominkiem
Dom inteligenty - panele dotykowe na ścianach pomieszczeń ( serwerownia), klimatyzacja , rekuperacja - wentylacja ,pompa ciepła + co gazowe , alarm , monitoring 24 h ,ogrzewanie i filtrowanie wody do basenu,itp.
Wysoki standard wykończenia materiałami szlachetnymi ( kamień , gres , drewno , szkło itp) , wysokość pomieszczeń ok 2,95 m, kilka tarasów pokrytych drewnem egzotycznym .
Dodatkowo na działce znajdują się trzy budynki mieszkalno - rekreacyjne , z których największy parterowy ma ok 110 m2 powierzchni i może służyć jako całoroczny dom mieszkalny :
salon 26 m2 , pokoje 18 i 19 m2 , kuchnia 17 m2 , łazienka 4 m2 , garderoba 4 m2 , ogród zimowy 7 m2 , co z pompy ciepła.
Bezpośrednio przy posesji znajduje się pole golfowe ok hektara powierzchni do wyłącznego korzystania przez właścicieli przedmiotowej nieruchomości położone nad rzeką ( na gruncie dzierżawionym ) z oczkiem wodnym , wzniesieniami i domkiem golfowym z magazynem. widok z drona :
https://youtu.be/kQXRQ-FLvsg
Prezentacja bezpośrednia : Gracjan zalewski - licencja Państwowa nr 654 tel 601736869