Oferta bezprowizyjna z rynku pierwotnego od dewelopera!!! POZOSTAŁA LEWA STRONA BUDYNKU NA PARTERZE I PRAWA STRONA BUDYNKU NA PIĘTRZE!!! PRZY REZERWACJI DO KOŃCA LUTEGO 2020R RABAT NA ZAKUP STOLARKI DRZWIOWEJ I MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH W KWOCIE 10.000,00 PLN !!!!!
Nowoczesne lokale mieszkalne w budynku cztero-lokalowym z poziomym podziałem na mieszkania zlokalizowane na parterze o metrażu ok 79 m2 z prawem wyłącznego korzystania z ogrodów ok.240m2 oraz lokale mieszkalne na piętrze, których wielkość to ok 89 m2 wyposażone w tarasy ok 17 m2.
Budynek położony malowniczo pod lasem, na terenie osiedla domów jednorodzinnych z pełną infrastrukturą i uzbrojeniem, z możliwością wygodnego przedostania się do centrum miasta i jednocześnie wygodnego wyjazdu w każdym kierunku . OSIEM MIEJSC POSTOJOWYCH PRZED BUDYNKIEM - PO DWA DLA KAŻDEGO LOKALU. Wszystkie lokale zaprojektowano w nowoczesny i funkcjonalny sposób- z podziałem na przestronne pokoje dzienne połączone z aneksami kuchennymi oraz dodatkowo dwie lub trzy odrębne sypialnie , spore łazienki i garderoby. Zastosowane nowoczesne i energooszczędne materiały budowlane pozwolą na bardzo niskie koszty zamieszkiwania - całkowicie pozbawione opłat stałych związanych z zarządzeniem czy wspólnotą - podobnie jak we własnym nowym domu jednorodzinnym - zostanie zainstalowane odrębne ogrzewanie co gaz w każdym z lokali, ogrzewanie podłogowe (kuchnia, salon,jadalnia, korytarz, łazienka). We wszystkich oknach rolety zewnętrzne, w dużych oknach z napędem elektrycznym, okna trzyszybowe. WSZYSTKIE LOKALE WYPOSAŻONE W KLIMATYZACJĘ! Odrębne umowy na dostarczenie innych mediów typu wod-kan , energia el. i śmieci.
Na zewnątrz wjazd utwardzony płytami betonowymi z przeznaczeniem na parking , chodnik z kostki typu POZ-BRUK prowadzący do wejść do lokali i na tyły budynku.
Termin wydania budynków wykończonych w stanie deweloperskim - koniec sierpnia 2020r.
ZAPRASZAMY DO BIURA W OBORNIKACH!!!! ul.Kowanowska 1/róg Piłsudskiego 64 - 600 Oborniki Biuro Nieruchomości GRACJAN licencja zawodowa 654 Gracjan Zalewski Więcej ofert na www.gracjan.com.pl BEZPŁATNA POMOC PRZY UZYSKANIU KORZYSTNEGO KREDYTU HIPOTECZNEGO